Tālmācība

Tālmācība

Esi tālumā, mācies Dobelē!

Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs  vēloties kļūt pieejamāks un tuvāks saviem klientiem sāks ieviest jaunu apmācības iespēju - TĀLMĀCĪBU!

Mūsdienu dzīves straujais temps un darba tirgus attīstības tendences ir iemesls, kāpēc tālmācība ar katru mirkli kļūst arvien populārākā. Cilvēkiem tiek prasītas jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas - kur atrast laiku izglītībai? Viens no risinājumiem ir izvēlēties tālmācību! Tālmācības galvenā būtība – pakāpeniski apgūt jaunas zināšanas, neapmeklējot klātienes nodarbības! Tomēr tālmācība nav pašmācība, jo mācību process notiek pēc īpaši izstrādātas metodikas un tālmācības atbalsta sistēmas - tiek nodrošināta pasniedzēja un studenta abpusēja sadarbība un komunikācija.

Tālmācības studijām var pieteikties ikviens, jo tai nepastāv ierobežojumi - vecums, dzīvesvieta, iepriekšējā izglītība, nodarbošanās. Mācību gads nesāksies kā ierasts ar 1. septembri - savu studiju sākuma un beigu periodu katrs  var plānot individuāli.

Šobrīd Dobeles PIUAC PIEDĀVĀ šādas tālmācības PROGRAMMAS:

Nākotnē Dobeles PIUAC veidos tālmācības kursus valodu, datorzinību un citu pieprasītu kursu apguvei! Nebaidieties pieteikties, jo katram individuāli tiks sniegta pamācība, kā šie tālmācības kursi apgūstami un lietojami.

Dobeles PIUAC tālmācības adrese www.emacibas.piuac.lv 

PIETEIKTIES / REĢISTRĒTIES tālmācības kursam var sūtot e-pastu uz adresi - evija.kalnina@dobele.lv

E-pastā jānorāda vārds, uzvārds un e-pasta adrese.

 

Informācija:

Tālr. 63781740; 63700142

e-pasts:  piuac@dobele.lv